KINNISVARA MÜÜK

KINNISVARA MÜÜMINE

Kinnisvara müümine ei ole meie jaoks lihtsalt kuulutuste üles riputamine avalikesse kanalitesse.  Iga objekti müümisega tegeleme eraldi ja kasutame ära kõik võimalused, et objekt kiiresti potentsiaalsete ostjateni jõuaks. Siinkohal on oluline välja tuua mõned olulisemad kanalid, mida eraomanik ise müües kindlasti kasutada ei saa:

 1. Meie igapäevased kliendid
  On siis inimesed, kes pöörduvad meie poole enda konkreetsete soovidega või külastavad mõnda meie objekti, neile saame teha nn otse pakkumisi.
 2. Meie ettevõtte andmebaasid
  Sinna talletame kõik reaalsed ostu/ üüri huvilised ja kui lähiminevikus on keegi küsinud objekti, mis nüüd meile on müüki tulnud siis kindlasti pakume andmebaasis olevatele klientidele jällegi asju otse.
 3. Väliplakatid
  Vajadusel paigaldame objektile väliplakati, kooskõlastades selle ka kohaliku omavalitsusega ja tasume ka kõik vajalikud reklaamimaksud.
 4. Teised maaklerid
  Meie kaudu müües jõuab info ka teiste maakleriteni,      teavitame enda tuttavaid kolleege teistest büroodest, meile laekunud põnevatest pakkumistest ja teeme aktiivselt koostööd.
 5. Avalikud kanalid
  Avalikest kanalitest kasutame: City 24, Kinnisvara weeb, Ekspresskinnisvara, Estate 24, 2kinnisvarTutvu 

Tutvu meie objektidega CITY24 portaalis:

 

 • Korterid
 • Majad, talud, suvilad
 • Elamumaad, metsakinnistud ja põllumaad
 • Äripinnad

Kui soovite oma kinnisvara müüa/üürile anda, küsige meilt kindlasti personaalset vahendusteenuse pakkumist!

Kui suur on kinnisvara vahendamise tasu?

Kinnisvara vahendamise tasu lepime kokku individuaalselt iga konkreetse kliendiga eraldi, eelkõige sõltub see vahendatava objekti asukohast, turuväärtusest ja eeldatavast müügiperioodist. Üüripindade puhul on vahendustasu suuruseks ühe kuu üür.

Meie peamiseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn, Harjumaa ja selle lähiümbrus.

Call Now Button