KINNISVARA MÜÜK

KINNISVARA MÜÜMINE

Teie kinnisvara müümine või üürile andmine on ka meie jaoks alati eriline sündmus. Läheneme alati sellele personaalselt ja arvestame kõiki objekti eripärasid.  Iga objekti müümisega tegeleme eraldi ja kasutame ära kõik võimalused, et objekt kiiresti potentsiaalsete ostjateni jõuaks. Siinkohal on oluline välja tuua mõned olulisemad kanalid, mida eraomanik ise müües kindlasti kasutada ei saa:

  1. Meie igapäevased kliendid
   Kliendid kes pöörduvad meie poole enda konkreetsete soovidega või külastavad mõnda meie objekti, neile saame teha nn otse pakkumisi.
  2. Meie ettevõtte andmebaas
   Andmebaasi talletame kõik reaalsed ostu/ üüri huvilised ja kui lähiminevikus on keegi küsinud objekti, mis nüüd meile on müüki tulnud siis kindlasti pakume andmebaasis olevatele klientidele objekte otse.
  3. Väliplakatid
   Vajadusel paigaldame objektile väliplakati, kooskõlastades selle ka kohaliku omavalitsusega ja tasume ka kõik vajalikud reklaamimaksud.
  4. Teised maaklerid
   Meie kaudu müües jõuab info ka teiste maakleriteni, teavitame enda tuttavaid kolleege teistest büroodest, meile laekunud põnevatest pakkumistest ja teeme aktiivselt koostööd.
  5. Avalikud kanalid

Avalikest kanalitest kasutame: Kv.ee, City 24.ee, Kinnisvara24.ee, 2kv Facebook

Tutvu meie objektidega CITY24 portaalis:

 • Korterid
 • Majad, talud, suvilad
 • Elamumaad, metsakinnistud ja põllumaad
 • Äripinnad

Kui soovite oma kinnisvara müüa/üürile anda, küsige meilt kindlasti personaalset vahendusteenuse pakkumist!

Kui suur on kinnisvara vahendamise tasu?

Kinnisvara vahendamise tasu lepime kokku individuaalselt iga konkreetse kliendiga eraldi, eelkõige sõltub see vahendatava objekti asukohast, turuväärtusest ja eeldatavast müügiperioodist. Üüripindade puhul on vahendustasu suuruseks ühe kuu üür.

Meie peamiseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn, Harjumaa ja selle lähiümbrus.

Call Now Button